KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5417141
nr 541 7141
Sign E H Lake, Flicka med solfjäder 50x40 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 september 2008
kl 17:19:38
250 kr
400 kr
550 kr
500 kr